Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Uzumaki Naruto(date generale despre familie)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
StefanSSJ
Genin
Genin
StefanSSJ


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 27
Localisation : Targoviste
Data de inscriere : 27/06/2010

Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Empty
MesajSubiect: Uzumaki Naruto(date generale despre familie)   Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 3:03 am

Naruto este fiul lui Minato Namikaze si Uzumaki Kushina.Numele Uzumaki il are deoarece facea parte din clanul Uzumaki iar Minato nu i-a dat numele lui deoarece nu vroia ca lumea sa stie ca e fiul acestuia.Minato a murit sigiland vulpea cu noua cozi in Naruto iar Kushina a murit pe campul de lupta.Numele Naruto il are din prima carte scrisa de Jirayia.
Cateva poze:
http://1.bp.blogspot.com/_Od1neKpqbCM/SxMFgPobPPI/AAAAAAAAAeI/9s_DW8R0h54/s1600/MinatoWallpaper01.jpg

http://fc06.deviantart.net/fs42/f/2009/152/3/e/Minato__Kushina_and_Naruto__by_Chloeeh.jpg

http://th01.deviantart.com/fs21/150/f/2007/239/d/6/Minato_kushina_and_Naruto_by_Asriel_Chan.jpg
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Empty
MesajSubiect: Re: Uzumaki Naruto(date generale despre familie)   Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 3:18 am

interesant:d chiar eram curios dc i-a pus numele uzumaki si nu minato!Smile) si app si care e elementul specific al clanului uzumaki si care e tehnica lor speciala Very Happy
Sus In jos
StefanSSJ
Genin
Genin
StefanSSJ


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 27
Localisation : Targoviste
Data de inscriere : 27/06/2010

Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Empty
MesajSubiect: Re: Uzumaki Naruto(date generale despre familie)   Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 3:20 am

interesanta intrebare Very Happy incerc acum sa vad daca gasesc...pana acum nu stiu Very Happy
Sus In jos
StefanSSJ
Genin
Genin
StefanSSJ


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 27
Localisation : Targoviste
Data de inscriere : 27/06/2010

Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Empty
MesajSubiect: Re: Uzumaki Naruto(date generale despre familie)   Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 3:33 am

am aflat ca Naruto(sau ma rog Clanul Uzumaki)nu are nici un Kekki Genki...singura lui abilitate este chakra lui Kyubi si faptul ca poate uni chakra vantului cu Rasengan...Nu toate clanurile au Kekki Genki...chiar foarte putine cum ar fi Clanul Uchiha cu Sharingan si Clanul Hyuga cu Byakugan.
Sus In jos
StefanSSJ
Genin
Genin
StefanSSJ


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 27
Localisation : Targoviste
Data de inscriere : 27/06/2010

Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Empty
MesajSubiect: Re: Uzumaki Naruto(date generale despre familie)   Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 3:34 am

si in legatura cu elementul specific nu cred ca au deoarece Naruto foloseste vant si din cate stiu mama acestuia foloseste apa.
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Empty
MesajSubiect: Re: Uzumaki Naruto(date generale despre familie)   Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Icon_minitimeMier Iul 14, 2010 5:05 am

aha am inteles:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Empty
MesajSubiect: Re: Uzumaki Naruto(date generale despre familie)   Uzumaki Naruto(date generale despre familie) Icon_minitime

Sus In jos
 
Uzumaki Naruto(date generale despre familie)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» naruto uzumaki (parerea mea despre el)
»  Salut discutie despre jocurile naruto
» jiraia - (parerea mea despre el)
»  parerea noastra despre Orochimaru
» Site cu episoade naruto si naruto shipp. RoSub,bleach rosub

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Personaje-
Mergi direct la: