Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 jiraia - (parerea mea despre el)

In jos 
3 participan?i

credeti ca jiraia e tare?
nu
jiraia - (parerea mea despre el) Vote_lcap20%jiraia - (parerea mea despre el) Vote_rcap
 20% [ 1 ]
da
jiraia - (parerea mea despre el) Vote_lcap80%jiraia - (parerea mea despre el) Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Total voturi : 5
 

AutorMesaj
uchiha_tears
Academia Ninja
Academia Ninja
uchiha_tears


Numarul mesajelor : 45
Localisation : lost in his dark tears
Data de inscriere : 29/10/2008

jiraia - (parerea mea despre el) Empty
MesajSubiect: jiraia - (parerea mea despre el)   jiraia - (parerea mea despre el) Icon_minitimeMier Dec 03, 2008 6:04 am

jiraia ::



Jiraiya este un ninja din Konoha, si unul din invatatorii lui Naruto. Kishimoto a precizat ca din toate relatiile profesor-elev pe care le-a creeat in Naruto, legatura dintre Naruto si Jiraya este favorita lui, notand ca face ca desenarea lor sa fie rasplatita." Ca copil, Jiraya a fost sub tutela celui de-al Treilea Hokage, impreuna cu coechipierii sai, Tsunade si Orochimaru. Jiraiya este stiut in lumea Naruto ca "Inteleptul Broastelor" din cauza jutsu-urilor lui legate de broaste. Desi inca legat de Konoha, el isi petrece mult timp calatorind. Jiraiya este un afemeiat pervers, si se descrie mandru ca un "super pervers", creand o serie de nuvele romantice de top. In timpul Primei parti, el il ia pe Naruto ca student,si se intoarce cu el in Konoha in Partea a 2-a cand incepe sa urmareasca miscarile organizatiei criminale Akatsuki. Very Happy
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

jiraia - (parerea mea despre el) Empty
MesajSubiect: Re: jiraia - (parerea mea despre el)   jiraia - (parerea mea despre el) Icon_minitimeLun Aug 24, 2009 3:39 am

e tare jyraia si nush cum ia vn ideea sa faca rasengan dar a facut bine si e si puternic cand e cu naruto fac un duet de vise Smile)
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

jiraia - (parerea mea despre el) Empty
MesajSubiect: Re: jiraia - (parerea mea despre el)   jiraia - (parerea mea despre el) Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 2:46 am

inainte nu stiam cine e jyraia dar am aflat si acum stiu ca el este finul lui naruto cum nush si imi palce foarte mult rasenganul chiar incercam sa fac si eu unul ca a lui naruto prin probele acelea cu mingiile si balonul (ei bn nu mia reusit dar a fost in vara )a fost super
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

jiraia - (parerea mea despre el) Empty
MesajSubiect: Re: jiraia - (parerea mea despre el)   jiraia - (parerea mea despre el) Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 2:47 am

a da si inca ceva sper sa nu radeti sau cv in genu fiindca atunci chiar imi doream sa il fac dar nu am putu Sad No Sad(
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

jiraia - (parerea mea despre el) Empty
MesajSubiect: Re: jiraia - (parerea mea despre el)   jiraia - (parerea mea despre el) Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 7:54 am

Da e cool imi place de perversul asta=]],da sti ca nu el a creat rasengan ci tatal lui naruto al 4 hokage l-a creat
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
Continut sponsorizat





jiraia - (parerea mea despre el) Empty
MesajSubiect: Re: jiraia - (parerea mea despre el)   jiraia - (parerea mea despre el) Icon_minitime

Sus In jos
 
jiraia - (parerea mea despre el)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» sasuke uchiha (parerea mea despre el)
» naruto uzumaki (parerea mea despre el)
»  parerea noastra despre Orochimaru
» Parerea
» Cate stiti despre Neruto?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Personaje-
Mergi direct la: