Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Taverna

In jos 
+7
mArYnA~chan
Naruto Uzumaki
uchiha_tears
deeutzik_nebunik
Uchiha-Gurl
Sakura
Ada
11 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 2:45 am

OFF: uh... mersi mult de tot!
ON:G-Da asa presimt!
Ji cu acestea zise incepu lupta. Gaara se ridica pe un damb de nisip ji incepu sa arunce cu niste Kunai-uri in Sakura care le evita pe toate. La randul ei Sakura arunca cu niste stele shurikan care fu cat peaici sa-l atinga pe gaara. Gaara creie o mana gigantica de nispi care vru s-o stranga pe sakura care scapa ca prin urechile acului (uh... era cat peaici!) isi spuse ea in gand.
Dar dak vazu ca nu are alta alternativa, sakura dadu q pumnul in pamant ji despica tot, pe o raza de 2 km; ceea ce facu ca gaara sa isi piarda echilibrul ji sa renunte la dambul lui de nisip.
S- Aqm lupta este corp la corp! Very Happy
G-Asa se pare!
Ji amandoi incepura sa se atace reciproc. Pana la urnma gaara o izbi de pamant pe sakura.Ea se ridica incet, incet. Cand deachise ochii, nu-i mai aveaverzi ci ii avea sangeri! Nu se poate... saringan? se intreba in sinea lui gaara. nu! sunt prea diferiti! intradevar! aqm sakura lupta mult mai bine decat o facuse inainte
A( care se afla langa S-T)-Asta s-a intamplat ji ieri cand ne antrenam! Asta se poate sa fie Kekeghencaiul ei!
S-T- Nu are qm! Cei din clanul ei nu au kekeghencai!
A- Am auzit ca este un mister total, acest Kekeghencai!
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 3:29 am

ST era ingrijoarata...Acest Kekegenkai era singura slabiciune a lui Gaara...Si se intamplase chiar acum sa se arate...Demonul din Gaara, in curand isi fecea aparitia...Sakura il lovea in continuu, iar nisipul se misca prea incet ca sa il apere. Cu o lovitura puternica in spate, a crezut ca la invins pe Gaara. Dar spre uimire celor din sala, Gaara se ridica, o chakra intensa il inconjura, iar ranile i se vindecau cu o viteza uimitoare.
ST-Sakura!!!
Gaara, asemeni lui ST, se misca cu viteza suntelui. Gaara avea ascuns in sufletul lui, un demon din Satul ascuns in Sunet. O lovi pe Sakura, care cazu jos, in geninchi in fata lui.
"Nu voi pierde! Nu ma voi lasa aja de prejos...incat...sa...pic acest examen!" gandi ea.
Cu o forta izvorata parca din aceasta dorinta de a nu pierde, il lovi pe Gaara in picioare, facandul sa isi piarda echilibrul, caznad pe spate. O cantitate imensa de chakra o inconjura pe Sakura. In acel moment eliberaa chakra in toata sala in care se desfasurau exmanele, distrugand peretii si tavanul, nemairamanand nici o pietricica din acele ziduri groase.

OFF: ee? qm e? Laughing
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 3:49 am

OFF:e bn
ON: chakra amandurora era foarte puternica ji nu puteau sa fie invinsi.
Gaara incerca sa o loveasca pe sakura care bara; statura asa cateva min bune pana canb vocea arbitrului se auzi:
P- meciul este egal!
Cand cei doi auzira aceste cuv cazura lati pe spste de oboseala
P- urmatorul meci este intre Deeutzik ji rynna! maine la pranz!
A- Sakura esti bn?
S- poi nu prea! dupa acest meci tr sa ma intind o vreme! ea inchise ochi ji adormi
S-T- Gaara! te simti bn?
G- da tr doar sa-mi refac puterile, doar atat.
urmatoarea zi la meci:
A- hei sakura! te simti mai bine?
S- dap. dar q adevatat nu era asa, ochi ei nu-si revenisera la norma, inca mai erau sangerii.
OFF:voi crede-ti ca deutzik sau rynna vor posta?
eu nu prea cred. dar dak e postam noi in locul lor? Very Happy
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 4:01 am

desigur...eu o sa postez in locul rynnei....Sakura postezi u in locul Deeutzikai? sau Ada? care se ofera? Laughing
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 4:13 am

poi ma-s oferi eu Very Happy !
hai sa-n cepem! ok?
deeutzik nu parea ingrijorata de loc ca ar tr sa se bata q rynna
A- Deeutzik! ar tr sa te antrenezi!
D-nu, merci! ma duc sa ma plimb!
S-hei, Ada.. las-o in pace! ai uitat ca dupa aceasta parte nu se puncteaza ca o echipa?
A- Serios?
S- dap! am vb q Kakashi despre asta! nu e mare lucru dak pierde!
A- da.. dar totusi... nu prea vreau
S-nicu eu! dar asta-i viata, castigi dar ji pierzi!
A- uh... termina-te q proverbele!
a doua zi:
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 4:39 am

A doua zi, la ora stabilita, Rynna si Deeutzika erau la locul stabilit.
Rynna-Teai antrenat, Deeutzik? Caci va fii o lupta crancena..
D-Nu....Nu se poate mai bine decat perfectiunea, asa ca nu mai aveam de ce sa ma antrenez! Oriqm vei pierde! Stapanesc tehnica acelor otravite, foarte bine! Nu am cum sa pierd!
P-START!!!!!!
Deeutzik incerk sa se fereasca de atacurile Rynnei ca sa poata sa ii vada tehnica, dar cu greu facea fata...Isi scoase acele otravite, dar cand vru sa arunce, ba nu nimerea, ba ii cadeau acele din mana, sau se intepa singura. Kakashi privea chiar rusinat, de ce facea eleva lui. Rynna isi concentra toata chakra in mana dreapta, si se indrepta spre Deeutzik. Deea tremura de frica. Dar spre surprinderea tuturor, Rynna nu folosi Chidori, ci ii dadu o palma, usturator de dureroasa.
D-P, renunt! Renunt...
P-Castigatoarea este Rynna!!!
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 5:01 am

OFF: chestia asta este tare!
chiar te pricepi!
ON:S: poi eu ti-am spus, Ada!
A-dap, aiavut dreptate!
P- din moment ce prima faza a examenului s-a incheiat... va rugam sa mergeti acasa !( sincer aici vroiam sa pun cv in gen: poi sa conduceti q grija Very Happy )
K-poi sa-u selectat cei mai buni! asa ca sakura ji ada sa veniti maine sa-mi cunoasteti echipa!
A (punand o fata lunga)-poi cred ca esti fericita ca-l cunosti pe sasuke!
S- poi nu chiar! Embarassed (asa fac eu fata cand vb q ada)
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 8:20 am

Urmatoarea zi, Sakura si Ada sau dus la locul stabilit de Kakashi. Spre surprinderea lor, acolo de aflau si ST si Gaara.
A-Dar Rynna? Cred ca a hotarat sa numai vina...
Statura si vorbira de se saturasera. Trecusera 2 ore de la ora stabilita de Kakashi.
S-Mereu face asa! Am ajuns sa il cunosc si la ce ora se trezeste! Evil or Very Mad
In timp ce vorbeau despre Kakashi, in fata le aparura Naruto, Sasuke si...Rynna.
R-Buna, prieteni! Am uitat sa va spun ca eu fac parte din echipa lui Kakashi Very Happy
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 9:22 am

A&S: Ceeeeee???????
R: Da cred ca am uitat sa va spun Razz . Poi da ei sunt Sasuke si Naru....
N: Salut sunt Naruto! Voi trebuie sa fiti Sakura si Ada.Ma bucur sa va cunosc.
S: hmmm.......
R: asa spune el : Buna. Razz
In fata lor aparu Kakashi.
K: deci sa va spun care e a doua parte a examenului.Voi veti trebui sa.....
Cinava batu la usa.Ada se duse si raspunse.....T trebuie sa fi...
ST: Cankarou!!! Ce faci aici? Am venit din desert cu ordin de la senseiul nostru.Mi-a spus sa va insotesc chiar daca eu nu voi da examenele....
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 12:35 am

S-T-deci dak tu ne insotesti pe noi, pe ele cine le insoteste?
se facu o liniste deplina in camera...
ST-vreau sa zic... dak deeutzik a fost eliminata...
S-las-o balta!
toti lasara capul in jos pt o clipa ziceai ca a murit cnv...deodata kakashi ridica capul ji continua:
K- bon! qm spuneam a doua faza a examenelor va fi unul de supravietuire!
ST&S&A&C&G&N&SASUKE- SUPRAWVIETUIRE?????
S- MAI EXACT LA CE???
K-asta inca nu stiu!
toti pusera o fata lunga, dar isi revenita imediat
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:12 am

K-pai da...un test de supravietuire..
S-Si noi pt ce neam luptat? confused
K-Ca sa selectam ceiu mai buni dintre toti...
ST-Aha....deki numai cei buni au trecut...
Kakashi cu o fata asemanatoare pale - Aaaa! Nu pt asta au fost... Very Happy ci pt ca erati prea multi
Toti cazura de uimire. Adica ei se luptasera doar pt a intra in examen? Intrun sfarsit, Kakashi le spuse ca maine la ora 13:30 se va incepe examenul.
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 10:50 am

A doua zi toti se adunara la locul stabilit. Kakashi iar a intarziat....
K: Scuzatima ca am intarziat m-am pierdut pe caile vietii....
S&A: Mincinosule!!!!!!!...... Laughing
K: Ok.Haideti la locul unde se va tine testul.
Au ajuns im fata celei mai infricosetoare paduri.
A: (inghitind in sec) Aici se va da testul?
K: ....da voi veti trebui sa supravietuiti in aceasta padure pana veti gasi iesirea.Poi.. atunci ne mai vedem.Si le dadu un branci in padure.
A: bine in momente ca acestea as fi vrut sa mai vina cineva cu noi.
S: de acord aici e groasni... dar nu apuca sa termine cuvantul ca un shuriken in trecu pe langa ureche.
Toti se intoarsera surprinsi.
A: Atentie!striga ada si prinse cel de-al doilea shurike aruncat de acel....oricine o fi fost si il arunce inapoi spre el.Se lasa tacerea.Poate ca am reusit sa scap de acela dar....aia 6 din copac nu vor fi la fel de usor de invins.Si arata spre copacul de deasupra lor in care erau cocotati 6 ninja inarmati pana-n dinti.Ok.....fugiti!
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 2:03 am

fugiram ce fugiram dar ninja ne taiara calea. au inceput sa arunce q shurikan-uri in noi, dar noi am reusit sa le evitam pe toate Very Happy
apoi incepuram o lupta care dura ore intregi... pana la urma am reusit sa-i doboram:
S&A: yeh!!! am reusit!!!
dar nu dura mult pana cand un al doilea atac ne facu sa pagam capul la"cutie"
din-naltil cerului o umbra cobora spre noi...
S- uite una, nu doua, nu sunt 3!!!
intradevar noi ne asteptam q niste ninja inarmati pana-n dinti... dar spre surprinderea noastra erau rynna ji ceilalti...
A- Ce faceti aici?
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 11:06 am

R-Pay ce se poate face in padurea asta? SUPRAVIETUIM!!!!
ST-cum putem...vrea sa zika...
G-Am fost atacati de nijte ninja inarmarti pana in dinti..
A-Mdeah...shtiu qm e...
In timp ce discutau, fara sa observe nimeni, Ada il trase pe Gaara mai la oparte.
A-Stiu ca a fost demult, dar ce secret aveai cu Deeutzik? Spunemi! oriqm nu e aici..
Nu termina sa spuna ce avea de spus, ca Gaara ia pus mana la gura si privi in sus. Apoi in toate celelalte parti. Se facu o liniste totala. Se auzea numai fosnetul frunzelor, dar era ciudat, caci nu adia vantul.
K-Suntem...
ST-Atacati...
G-Nu e ceva obinuit! nustiu sa explic, dar stiu cine e! Fugiti!
ST-Dar..
G-ACUM!
Toti o luara la fuga, ziceai cas zanateci! Mai ales ca nu vedeai pe nimeni in spatele lor.
A-Gaara, cine e? Nu vad pe nimeni!
G-E Deeutzik! Stii despre ce vorbeam atunki?
A-Nu..?
G-A trecut de partea celor rai..
Ada se opri. Era imposibil. Una din cele mai bune prietene ale ei, trecuse, asa fara niki un cuvant, de partea celor rai. In acel moment, fiindca sa oprit, ceva a lovito din spate. Era ca un cunai infipt ion apatele ei, dar nu vedea nimic. Atunki, cunaiul incepu sa se observe, si sa apara un ninja foarte cunoscut ei. Deeutzik.
D-Ai facum mare greseala cand teai oprit!
Apoi rasuci cunaiul in rana. Ada tipa de se auzi in toata padurea. Incerca sa se abtina, dar..cu greu rezista.
G-Deeutzik! Termina! Putem discuta! Laso in pace!
D-Gaara! Lasama! Tiam spus ca e hotararea mea si gata!
Toti se uitau nedumeriti la cei doi si ingroziti la Ada. In acel moment, ST prinse viteza si o lovi pe Deeutzik, aruncando la cativa metri distanta. Dar spre surprinderea lor, fusese doar o clona.
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 11:59 pm

Deeutzik cea adevarata se ascundea in umbra... deodata iesi ca un fulger ji se duse in spatele lui S-T:
D-nu ma poti bate! sunt mai buna ca oricine!
S-ba te contrazic! sakura care era pe jos se ridica ji luand un kunai o provoca pe deeutzik la lupta
G-Stai! nu stii ce faci!
S- ba din contra! i-am studiat q mare atentie tactica ji aqm stiu qm sa o inving!
D- foarte bn, dak u spui asa....
si incepu lupta...dupa un sfert de ora deeutzik nu mai putu sa faca semnele, ji deja era epuizata Very Happy .
S- ce s-a int? nu ma poti invinge... dar nu apuca sa termine ce avea de spuc pt k un alt shurikan ii trecu pe langa ureche.
D- ba da!
A- nu mai trisa! ji parca revenindusi i se alatura lui Sakura... am vazut totul! vrei sa credem ca u singura ne poti invinge pe noi 8?da sigur.... u nici pe rynna nu ai putut sa o invingi, asa ca te-ai gandit sa ne ataci q un element surpriza!
D- nu are logica ce spui!
S-T- ba foarte logic! Ada are dreptate, ai pus pe urmrle noastre niste ninja urmaritori! mincinoasa-o, ji cand te gandesti ca la inceput imi placeai!
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 12:06 pm

Deeutzik zambi malefik. Acei ninja uramritori fusesera defapt clonele ei. Si era in avantaj : ST, A, S si ceilalti, nu aveau d unde as stie cate clone sunt.
D - Vreti sa va arat ca TOT EU va bat? Eu si numai eu!
In acel moment, un grup de zeci, aproape, sute de clone ale Deeutzikai ii ataca. S, A si ceilalti erau extenuatzi. De abia mai puteau riposta.
ST - Deki.....cand ai spus ca tot tui ne vei bate, teai referit la clonele tale...ce jalnik!
D-critica cat vrei!!! Tot veti muri!
"Daca nu o putem invinge corp la corp, ar merge sa...da! asta e!" gandi ST. Apoi se evapora parkla niki nu fusese ea acolo.. In momentul urmator, aparu lana Deeutzik care era intrun copac, privind lupta.
ST - Buna Deeutzik!!
D- Nu va merge orice ai face!
ST - Mdeah...stii ceva? Esti jalnika! Ma intristezi...Konoha a ajuns kiar aja de jalnik avandute pe tine drpt ninja? Ha ha ha! Fii serioasa!
Deeutzik tremura. In minte i se derulau imagini ale trecutului ei. Aceleasi cuvinte le auzise...dar adresate mamei iei care incerk sa o apere...
D- Nuu!!
Se facu linijte totala. Clonele Deeutzikai disparura, iar ea fierbea de furie.
D- Tuuu....Tu ejti Demonul Leu...Cel kre mia omorat mama! Tu..nu te voi ierta..
"deki ideea lui ST a fost sa o invinga moral mai intai...frumos!" gandi Sasuke..
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 03, 2007 7:50 am

"foarte buna idee! ST esti tare!" gandi rynna
S-foarte bn ST! striga sakura. dar ST nu putu sa o auda.
D- vei fi distrua, ji razbunarea mea va fi completa! racni deeutzik. ji fascand o jmecherie sari drept in spatele lui ST. vru sa o impunga q un kunai dar gaara o apara.
ST- foarte bn gaara! dar el fu lovit q cruzime ji cazu la pamant.
A&S- gaaraaaaa!!!!!!!!!!
D- voi toti veti muri... sau dak nu va voi omora eu! deeutzik era inebunita de atata furie...
S- deeutzik, uita-te las ce-ai facut! ji q mana arata in jur. tu te poti intoarce la noi, dar nu in asa conditii. noi inca putem sa te ajutam, dar u tr sa renunti de a mai face rau celor din jur!
D- nici pomeneala! nu vreau decat sa distrug ce mi-a distrus viata!
G-(ridicandu-se)are dreptate... dar dak u vrei sa te instrainezi de noi, asta e...
deeutzik se simti stransa parka intr-un pumn urias de fier. tecutul ei, de care incercase vreme de 7 ani sa scape ii revenea in aceasta padure a mortii. mii de imagini ii veneau in minte, dar cea mai cruda fu atunci cand fu martora la asasinatul familiei.
S- noi stim prin ce treci! ji eu am trecut prin asta, asa ca mai bn te-ai opri!
"cred ca e prima oara cand sasuke deschide gura." isi spuse sakura in gand.
D- nu cred! nu sti qm e sa stai departe de ceilalti... sa te dea la o parte... de park ai fi o carpa... qm deeutzik plangea.
N- ba te contrazic! eu trec mereu prin asta! in fiecare zi!....
lupta nu mai era fizica, ci psihica.
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 1:04 am

N-Fiecare dintr noi a trecut prin ce ai trecut si tu! Trebuie sa fim uniti, nu sa ne intoarcem spatele pentru ca nu suntem la fel!
D-Gura! Mam saturat de voi si de predicile voastre!!!Vreau sa ma razbun!
ST-Razbuna-te! Omoara-ma! Distruge-ma! Dar razbunarea va continua...daca ma vei omora pe mine, altcineva va vrea sa se razbune pe tine, si asa mai departe....Nu face mai multe greseli!...Crede-ma...Eu sunt eu...Nu demonul din mine...Nu eu tiam ras familia de pe fata pamantului, ci demonul din mine...Si nu tu vrei sa ma omori, ci dorinta de razbunare din tine...Crede-ma!..
Deeutzik fu cutremurata...Era pentru prima data cand cineva nu dadea vina pe ea, si din contra...ii dadea motiv ca nu era vinovata...
D-Eu...
D lasa capul in jos si o lacrima isi facu loc pe fata ei ..
D-De ce? De ce trebuie mereu sa sufar? Ce insemana un Shinobi? Nu trebuie sa aiba sentimente cand ucide...Nu trebuie sa aiba regrete...
Sasuke-Sau cel putin sa nu le arate... Deeutzik, inka mai e timp sa te intorki de partea binelui..
N-Sasuke are dreptate...Mai ai sanse...
-Mdeah, soro! Deki...ce mai faci?
Toti intoarsera capul spre o umbra ce parea a fii a unui copil..Deeutzik impietri. Era...era...
D-Deea? Inca mai ... treiesti?
Deea-Daps surioaro!
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 2:10 am

Deea-ji... ce mai faci? crezusem ca....
D-de ce esti aici?
Deea-... poi ma-m gandit sa vad ce mai faci.
toti se uitara la cele doua surori parca identice care park nu se bucurau de revedere.
S-ce se intampla aici?
D-ea e sora mea... deea.
toti in cor- sora ta!
D- da... ji pana la urma ma-m hotarat sa ma intorc la voi Embarassed !
toti din noi in cor-YUPYY! s-a intors pe calea cea buna!
Deea-.... daps... este asa mereu.
D- ba nu!
A- nu va mai certati! nu aveti dc.
ST-ar tr sa ne unim fortele ji sa supravietuim impreuna, noi ji voi doua!
Deea- fa ce vrei. dar va va trada, din nou..
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 2:30 am

ON:-D-Mereu esti asa!! Nu te bucuri niciodata cand ne revedem, chiar daca mai suntem singurele supravietuitoare!
Deea-Tu esti de vina...acum, scuze, dar ma plictisesti soro! A, S, ST si ceilalti...nu aveti incredere in ea... va va trada din nou..imi cunosc propria sora mai mult decat o face ea...
In clipa urmatoare, Deea disparu. Deeutzik fierbea de furie. ST se apropie de ea.
ST-Esti sigura ca...
Nu termina ce avea de spus, ca ceva parca a impinso cu o forta uimitoare. ST isi pierdu constinta. Pe deasupra mai si sangera, si se pare ca nu era singura problema. Deeutzik era...Se intamplase ceva cu ea. Numai era ea...
D-Nu trebuia sa vina Deea aici....Mereu strika totul! Exact ca atunki..
Deeutzik isi dadu seama de ceva. Pupila i se micsora. Imagini ale trecutului ei i se derulau rapid in minte. Acum tremura.
D-Nuu!!!
Ridica mana dreapta si se uita la ea..Mana aceea...Mana ei o omorase pe...ea isi omorase mama..
D-EU SUNT DEVINA!! Asa ceva sa intamplat si atunki...eram gata sa o omor cand a aparut Deea...
N-Pe cine sa omori? adika...
D-Pe mama!
Toti ramasera stupefiati...Pana acum le impuiase capul cu razbunarea pe ST ca ia omorat mama si familia, si acum da vina pe ea...Ciudata fata!
D-Euu!! Eu miam omorat mama! Demonul din St incerca doar sa imi protejeze mama de.... de propriami persoana..Nu merit sa traiesc..sunt ..sunt o..
A-Deeutzik! Numai conteaza trecutul...ci doar prezentul...acum esti in prezent si trebuie sa uiti...
Deeutzik parca nici nu o auzi. Isi scoase cunaiul si il dadu lui ST care se ridica de jos.
D-Te rog! Te implor! Fa-o repede si acum...
ST-Vrei sa .... Nu! Nu o pot face!
D-ma voi omora singura daca nu o vei face tu...Crede-ma!
ST inghiti in sec.. Se indrepta spre Deeutzik respirand tot mai greu. Nu putea face asta...Era ...ST ridica mana in care tinea cunaiul. O indrepta spre inima Deeutzikai..

OFF-Hay sa vad ce faceti mai incolo ca mor de nerabdare
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 2:41 am

toti aveau sufletul la gura.
D- hai! ce mai astepti?
ST avea mana rece ji sa misca q incetinitoru'. deodata ST ridica mana ji vru s-o oinpunga pe deeutzik in inima, dar sakura aparu deodata in fata ei ji ea primi o mare rana drept in stanga inimii..
D-de ce?
S- pt k nu pot sa vad asa cv.. nu pot sa mai suport sa vad capete zburand ji lupte intre prieteni ji familie..(tuseste)... asta e.. (tuseste din nou).. sakura cazu jos ji lesina.
D-hai.. termina q mn pana nu mai provoc ji alte rele. vocea lui deeutzik era asa de joasa incat deabia puteai sa deslusesti cv din ce spunea.
G-nu! are dreptate sakura. nu tr sa faci asa cv.
D-de ce?
Sasuke- poi cred ca vroia sa spuna ca nu ar vrea sa existe nimic intre noi toti, nici macar un sg scandal. asta e. s-a sacrificat ca sa ne opreasca.
A-da de unde! sakura inca mai traieste.
D- nu are rost sa faci asta... nu ma va inveseli minciuna ta...
A- dar nu este o minciuna. ea chiar traieste!
Sus In jos
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 1:11 pm

S- trebuia tu sa ii zici!
A- poi imi era sa nu inceapa toti sa se aseze langa tina si sa zica "condoleante"
Toti: Laughing
A- ok e bn sa radem dar sa revenim la subiect.( se duse la temari ii lua cunaiul din mana si im arunca) Deutzica...(o plezni) revinoti! Nu mai zice prosti!nu tu ai fost cea care ti-a omorat mama ci demonul din tn.(mama aproape toti au cate un demon in ei Razz ) tu nu ai nici o vina!acum calmeazate si vino cu noi.
Auzind acestea deeutzik izbugni in lacrimi si cazu in bratele lui Ada.Aceasta o cobora din copac si o puse pe pamant.
Toti facusera ochii mari.
Sasuke&N: daca stiam ca doar atat trebuia sa facem ca sa o oprim nu mai treceam prin toate astea.
A- cineva sa imi aduca suxacul de pe jos ca sa ii dau apa...
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 04, 2007 1:21 pm

ST-(punand o fata Rolling Eyes ) dar asta puteam sa evitam dak nu .... oh... las'o balta!
A- dar am demonstrat cv.
toti in cor:ce?
A- uh...poi q ce sa incep...poi nu a omorat-o pe ST...
N- da, dar a ranit-o pe S.
A-dar nu a murit... apoi i-am dmonstrat ca ai cale de intoarcer din 'prostoe' ji etc...
G- stii ca nu prea are logica?
A-dar ce cont??? aqm suntem bn q toti!
D- nu chiar. dak deea e prin preajma nu suntem bn.
s- ce vrei sa spui. cand se ridica toti vasusera ca se vindecase in 20 de min de o rana ff grava.
R- qm ai putut sa te vindeci asa repede?
S nu rasp imediat isi deschise ochii, nu ii mai avea verzi ci sangerii.
S- asta face parte din kekeghencaiul meu.
D- poi deea a fost cea mai buna din clan ji ne-a intrecut pe toti, asa ca avem o mare problema q ea. dak vrea sa se razbune....
'Se pare ca nu o cunosc asa de bn pe deeutzik' spuse gaara in sinea lui.
D- ji asa k va tr sa fim uniti...
'E clar k vb prea mult!' spuse naruto in sinea lui. " nici naruto nu vb asa de mult ca ia." spuse sasuke in sinea lui. 'va rog, sa o opreasca cnv!' spuse sakura" mai bn muream decat sa o ascult".
D- JI deci prin concluzie, noi tr ssa fim uniti ji sa nu ne lasam intimidati de ceea ce vrea sa para deea... ji q acestea a treminat.
Sus In jos
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 12:49 am

A- mai taci!
D- ce?
A- o scuze m-am scapat Razz sti vorbesti cam mult.Intorcandu-se spre ceilalti: cred ca sunt singura dintre voi care i-a spus Razz .
D- Eu m-am cam saturat de tn!Stiti ea nu decat sa ma faca sa ma simt mai rau! Uitati ce propun: ORI PLEACA EA ORI EU!
Toti se cutremurara.Ceum se putea intampla asa ceva?
A- daca asa ramane eu plec.Pt ca imi imaginez ca daca pleaca ea o sa dea de deea si o va omora pe loc.Ada disparu si ii lasa pe toti cu gura cascata...
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 05, 2007 1:05 am

S-BRAVO!!! deeutzik s-o aduci imediat in-apoi!!
D-ete na!
S-chiar asa! adu-o, k dak nu nu stiu ce-ti fac!
ST-calmeaza-te! o s-o aducem inapoi,cumva...
S-dar nu stii ce pericole te pasc in aceasta padure a mortii! ji in plus e cea mai buna prietena a mea. Crying or Very sad
D-eu nu o aduc inapoi! sa-ti fie clar!
S- dispari ji adu-o k dak nu ma duc eu personal dupa ea.
D-din partea mea nu ai decat. ce mai ast... dar deeutzik nu putu sa termine ce avea de spus ca sakura o plezni peste fata.
S-sa-ti fie invatatura de minte sa nu mai subestimezi! ji apoi sakura disparu.
ST-grozav!! Rolling Eyes ji ea a plecat! deeutzik... e numai vina ta.
R- ji cine spunea ca ar tr sa nu mai dam vina pe ea? Cool
ST- dar aqm chiar e vina ei...
toti incuvintara din cap.
N-ji aqm ce facem? parca ne-am intalnit ca sa supravietuin nu sa ne certam..
R- da. chiar asa! ji noi tr sa gasim iesirea de aici, k asa am putea ssa ne mutam foarte bn aici.... tr sa continuam sa mergem!
ST- vino-ti in fire... ji ce facem q ada ji sakura?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Taverna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Taverna
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Altele-
Mergi direct la: