Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Taverna

In jos 
+7
mArYnA~chan
Naruto Uzumaki
uchiha_tears
deeutzik_nebunik
Uchiha-Gurl
Sakura
Ada
11 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Taverna   Taverna Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 12:48 pm

Aici puteam discuta despre orice. Sau putem face un fel de roll-play. ca o poveste dar despre noi. noi sa fim personajele.

Era o zi frumoasa de vara.Afara era cald si insorit.Ne pregateam sa dam examenele chunin cand deodata Kakashi aparu in cale.
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 1:24 pm

int: ce cauta kakashi acolo, parca trebuia sa fie despre noi?
Sus In jos
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 1:29 pm

Da este cu noi dar nu am spus ca nu putem baga si pe altii.
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 1:38 pm

in acest caz sunt ji echipa 7?
dak da sunt fericita!
k sa continuam.... ji kakashi ne zice sa-l urmam deoarece are o surpriza pt noi... noi me uitam unele la altele ji il urmam....
Sus In jos
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeMier Mai 23, 2007 2:39 pm

Deodata se opreste si se intoarce spre noi." Ati fost alesi sa mergeti intr-o calatorie.Aceasta va dura mult timp si sar putea sa nu va mai intoarceti.Sunteti pregatiti?
Noi schimbaram niste privir ingrozite dar aprobaram din cap.El scoase niste ruxace mari dintr-un buzunar ( cea ce ne facuram sa aratam asa: affraid ) Le luara-m si am plecat la drum...
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 12:26 am

ok ji noi daca am plecat grabite, am uitat sa-l intrebam daca na-e pus ji cv de mancare
mie imi e tare foame! spuse sakura
dar mai bn nu k daca ne-a facut el mancare? int hinata da dar ce conteaza tot imi e foame! ji nu cred k gateste rau, chiar daca e barbat! spuse sakura in continuare.
dap, hai sa vedem ce ne-a pus in ruxace! spuse deeutzik dasfacem noi ruxacele ji cand privim in-nauntru.... numai cutite ji lanci ji surikenuri ji 'vantul de mori' ji stelute mici.... NU ME-A PUS MANCARE ! striga sakura nervoasa
cred k si-a golit freza aia a lui inauntru... spuse hinata...
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:28 am

participa si yo:D
In timp ce mergeau, in drum le aparu o fata. [bineintzeles ca io eram].Aceasta era grav ranita si ducea in spate un baiat. [gaara]. Fata cazu in genunchi, jos, si cu o voce parca pe sfarsite spuse: Va rog sa imi ajutati fratele!
Apoi lesina. Cei patru, Kakashi, Sakura, Hinata si deeutzik, se indurare si se oprira pentru ei.Norocul lui Shinobi-Temari si Gaara ca cei patru aveau un suflet bun si sau ingrijit de ei 2 zile. Cand Shinobi-Temari se trezi, mai era doar q Hinata, care ramasese sa aiba grija de cei 2.
Hinata: Buna! Ma numesc Hinata..Cred ca iti amintesti ca acum 2 zile neai rugat sa avem grija de voi..
S-T: Da...Dar parca erati 4...Ce sa intamplat? Teau lasat singura pt ca ai vrut sa stai cu noi?
Hinata: Aaa! Nu!!! Senseiul nostru, Kakashi, nu nea pus mancare, si Sakura sa dus dupa mancare, fructe, ceva, Deeutzik sa dus dupa apa, si sensei ....Chiar nu am idee unde ar putea fii....Cred ca citeste o carte...Sau km ajea...

Hay mai continuatzi:P ji voi
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:53 am

H:O acum ca te-ai trezit ai putea sa mananci ceva. Daca ma intrebi de unde am gasit de dimineata niste fructe.Nu e cine stie ce dar totusi mai bine decat nimic doar nu ai mancat de 2 zile nu?
S-T:Da... imi e cam foame.Stai putin! Unde e fratele meu?zise ea observand ca Gaara nu se afla nicaieri.
A:O! am uitat sa iti spun s-a trezit ieri.Acum e la lac.(stateam langa un lac)O sa il chem...
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 12:42 pm

Hinata a lasato pe S-T sa manance si sa dus dupa Gaara. Jos, la rau, Gaara sa intalnit cu Deeutzik. Hinata vru sa se apropie dar nu era o fire aja de curioasa...Dar tot trase cu urechea, ascunzanduse dupa un copac.
D: Gaara, cat crezi ca sa mai putem ascunde?
G: Nu stiu dar inca nu vreu sa afle....
In sinea ei Hinata ardea de curiozitate. Dar se abtinu si se prefacu ca nu stie nimic.
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 12:53 pm

Hinata se apropie de ei.Salut Deeutzika !Ce faceti aici? O da uitasem! Gaara Temari vroia sa vb cu tine!Eu raman aici ca sa va lasa sa vb amandoi.
Dupa ce Gaara pleaca:
Deeutzika despre ce vb voi doi?
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 2:12 pm

poi nu pot sa spun!
de ce? se infurie hinata; poi ia-m promis lu gaara k nu o sa spun la nimeni! spuse deeutzik
apoi veni ji sakura langa ele ce s-a int? intreba ea
poi numic, ji deeutzik pleca. hinata nu fu deloc incantata ji facu un gest pe care nu trebuia facut..... sakura se sperie ji pleca la fete cerandule sa il poata vedea pe kakashi
kakashi sensei e o mare problema q hinata,! spuse sakura speriata... toti o urmara la lac ji o vazura pe hinata ... sau nu o mai vazura! ce s-a mint aici? spuse kakashi
poi hinata a fugit! spuse sakura care in culmea desperari lesina... cand se trezi o vazu pe hinata langa ea, incerca sa se ridice dar nu putu...o trezi ji pe hinata... poi acum ce facem? int hinata
Sus In jos
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 2:23 pm

Ce s-a intamplat? intreba ea.Deasupra ei aparu fata lui kakashi cu o figura care iti dadea fiori: Ce ai facut? Ai folosit jutul interzis!Nu pot sa cred ca ai facut asa ceva!
Fata Hinatei se umplu de lacrimi.O lua la fuga daramandu-l pe kakashi care cazu pe spate.toti strigara sa se opreasca dar ea continua sa fuga.Peste o ora toti o gasira langa un copac batran plangand si uitandu-se la lac...
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:30 pm

dap.... kakashi vru s-o o imbuneze dar sakura il opri spunandui:
las-o, sa-si revina din soc!
care soc? int S-T
poi socul de adineauri! voi na-ti vazut? haide-ti inapoi o sa vb eu mai tarziu q ea.
toti se intoarsera in tabara, toti inafara de gaara...el ramase acolo, se apropie incet de hinata ji ii spuse:
de fapt ce te-a determinat sa fugi?
hinata lasa capul in jos ji nu raspunse.
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeJoi Mai 24, 2007 11:50 pm

ST se apropie de cei doi, si il da pe Gaara la o parte.
ST-Din cauza lui ai fugit...nu?
Hinata inghiti in sec si zambi. Zambet care nu era adevarat.
H-Lasa, nu este nimic....Am fost doar umpik socata...Atat...
Kakashi-Mda..
Senseiul intzelesese ca Hinata nu spunea ce era adevarat dar o lasa.
Kakashi-Am o nedumerire de cand vam intalnit pe voi doi : Gaara si ST. Ce cautati pe aici? Dupa bandane, cred ca sunteti din satul ascuns in nisip. Nu?
TS-Examenele chunin nu va spun nimic?
Sakura-Off!!! Am si uitat de ele!!Sensei, pana cand sunt inscrierile?
Kakashi arata km aja Shocked . Uitase de ele.
Kakashi:Copii, hadeti sa mergem sa ne inscriem.
Hinata: Deci pana cand sunt inscrierile?
Kakashi-Pai....Pana astazi la ora 15.. Very Happy
Deeutzik: Qm?!?!?!?!? Este 14:15! Qm o sa mai ajungem?
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 1:52 am

Ceeeee???????????? Nu pot crede asta! Iar AI uitat!Mereu faci asta! Toti isi luasera repede ruxacele si o luara la fuga nestiind unde fugeau.Unde e satul? intreba Hinata. Poi la 1500 km departare de aici spuse Kakashi.Poi ne vedem acolo.Le facu cu mana si disparu.Sakura nervoasa dadu cu pumnul intr-un copac daramnadu-l.( o sa il strang de gat cand o sa-l gasesc) zise ea im mintea ei.
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 2:14 am

In timp ce se gandeu cum sa ajunga mai repede la inscrieri, o fata le aparu in fata.
Buna, eu sunt Rynna si am venit pt examenele chunin....Imi puteti spune unde se afla satul?
ST- tias spune daca as sti...si noi tot acolo vrem sa mergem, dar nujtim pe unde este..
Gaara-Ma pot ridica pe un damb de nisip sa ma uit sa vad in ce directie este..
Deeutzik-Daca vezi tu vreun damb de ... Suspect
Deeutzik niki nu apuka sa termine ce avea de spus, ca in fata ei se ridica un stalp mare de nisip in varful caruia se afla Gaara.
ST-Fratele meu controleaza nisipul...
Deeutzik-Mersi ca miai spus acum, cand eram gata sa ii infig in shuriken in cap..
Gaara striga de sus: Este incolo! Nu este kiar asa de departe cum nea spus kakashi....In 20 de minute ajungem...cred...
Hinata-Pai este 14:30...ajungem daca ai avut dreptate..
ST-ajungem mai repede daca folosim evantaiul meu..
Isi dadu jos evantaiul de la spate si spuse: Dar este o problema pot lua inca 2 persoane...Ca sa nu fie greutatea prea mare...
Hinata-Pai vine deeutzik si sakura..
Gaara[de sus]- ST iale cu tine pe sakura si hinata...eu o voi lua pe Deeutzik...
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 3:49 am

Ok dar cine o ia pe Rynna?Doar no sa mearga pe jos.Va merge cu Deeutzika si Gaara.
Sus In jos
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 9:49 am

OFF: Va rog ca de acum sa nu mai spuneti la poveste Hinata si Ada.

ON: Fiecare se grupara cum se stabilira si plecara spre sat. Dupa 5 minute:
A:In sfarsit am ajuns!
S-T: Da este o minune ca am reusit sa ajungem la timp!
S: Uitati cata lume a venit si nu arata prea prietenosi.
A: Hi hi.... da nu cred ca au venti sa bem un ceai.
In fata le aparu kakashi.Le zambi si ii conduse la locul unde sa dadeau examenele chunin.
Erau cate 4 banc de trei persoanei, a cate 5 randuri.Au inceput sa se hotareasca cine cu cine sa stea...
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 10:07 am

S:poi daca voi doi sunte-ti frati, veti forma o echipa! ji va tr sa il bagati ji pe altcineva in echipa!
T-S: o sa o luam pe Rynna.Si vom fi echipa 21.
A: atunci eu, deeutzica si Sakura vom forma o echipa si vom fi echipa 45.
D&S: perfect!
Deodata un om inalt cu par negru lung si destul de dragutz intra pe usa.
P: eu voi fi cel care va va testa.Acest test e unul fizic si va fi dezbatut in echipe.Vad ca deja v-ati ales echipele asa ca sa incepem.Echipele vor fi alese la intamplare.I cinci minute se alesesera meciurile.( din nefericire primul meci se va dezbatea intre echipa 21 si echipa 45 )....
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 12:00 pm

Membrii celor doua echipe erau parka speriati, le era teama sa nu isi raneasca prietenii...Dar totusi vroiau sa treaca testul.
P-Primii care vor lupta sunt....
In pauza pe kre o facu P[cum il keama defapt?], in sala nu se mai auzea niki o musca.Iar cele doua ekipe inghitzeau in sec.
P-Shinobi-Temari VS. Ada!
Shinobi-Temari parka ezita sa faca primul pas pe ring. Ada inca era socata de hotararea lui P.

P vine de la profesor. Very Happy
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
deeutzik_nebunik
Academia Ninja
Academia Ninja
deeutzik_nebunik


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeVin Mai 25, 2007 1:02 pm

Nu va supi pe mine, dar la taverna nu se fac chestii de genul asta, din cate siu eu!La taverna noi suntem personaje, ce ati facut voi este o poveste cu personajele din Naruto!
Sus In jos
Ada
Admin
Admin
Ada


Numarul mesajelor : 97
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 5:48 am

OFF: Nu sete o poveste cu personaje din naruto. Noi suntem personajele doar ca in scena au intrat Kakashi si Gaara.Si cred ca e mai buna asa fiindca cum era la HP era plictisittor.

ON: Ada ataca prima dar o facu in asa fel incat sa nu o raneasca pe Temari.Dar pana la urma aveau nevoie sa treaca testul chiar daca nu vroiau sa se lupte.Temari isi folosi evantaiul si a avarli pa Ada in coltul celalalt al camerei dar atunci toti aflasera chiar si ea ca avea aceiasi putere ca kakashi: Sharingan.
Taverna Copyofi2473731984029551mq6

Ea se ridica si arunca un cutit cunai inspre temari dar aceasta se feri....
Sus In jos
http://naruto.topic-board.com
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 10:29 am

Cand se ridica ochii Adei erau sangerii...Erau ca si...Da...Sharinganul...defapt kiar asta erau..Se ridica si , cu o vteza uimitoare, se indrepta sper STemari. Aceasta riposta, dar Ada ii citea toate miscarile. Ii le bloca, si avea o acuratete maxima. La un momentadat, ST ii prinse piciorul drept, dar cu cel stang, Ada, o lovi in abdomen si STemari se izbi de zid. ST cazu jos, mai mult moarta decat vie, lasand pe zid o urma de sange considerabil de mare.
P-Castigatoarea acestei runde este ...
P nu termina ce avea de spus, caci spre uimirea tuturor, STemari se ridica. Aceasta avea ochii inchisi, si toata plina de sange. Cand deschise ochii, pupila lui Gaara se micsora. "Imposibil! A trezit demonul leu din ea....Nu e bine deloc!" Cand ST deschise ochii, numai erau verzi...Ci aurii...De un auriu patrunzator si chiar infricosator.
Gaara-Se transforma! Nu! Opriti meciul! Niciuna din ele nu va iesi vie! STemair e periculoasa acum! Are demonul Orochidayu in ea!
Hokage, kre asista la examene, cand auzi numele demonului, intra in panika...Dar isi aminti : clanul Sand, clanul lui STemari, era recunoscut pt autostapanirea de sine...Dar acum? In acest timp, ST se transforma : unghiile devenisera gheare, chiar foarte ascutite, caninii ii crescusera considerabil, iar parul de asemenea. Cu o viteza uimitoare, se indrepta spre Ada. Aceasta vru sa ii citeasca miscarile, dar era prea rapida chiar si pt sharingan...Dupa cateva secunde, isi dadu seama ca folosea forta bruta si o cantitate imensa de chakra, care nu putea fii a unui om. Ada putea numai sa se fereasca. ST o lovea in continuu. La un momentdat, cand Ada vazu o sansa sa contraatace, o lovi pe ST in burta, stiind ca felinele au punctul slab situat in zona abdomenului. Aceasta cazu jos si scuipa sange. Ada de asemenea. P era surprins de lupta celor doua.
P-Stop! Meciul este remiza! In favoarea amandurora! Primul meci sa terminat 1-1....Urmatorii care vor luta sunt....Gaara - Sakura!

Poza cu ST:
Eu normala , adika fara transformare, pana aqm Razz
[img]Taverna Ai154049n477357wx0[/img

eu transformata Razz deki va rooog!! Laughing
Taverna Copyofai154049n477357zi4
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeSam Mai 26, 2007 11:35 am

OFF: hm... poi e randul meu? uh,de ce nu se inscrie un baiat care sa se numeasca gaara ji sa poata sa postezi ji el!
poi inainte sa incep tr sa te rog ceva S-T ! poiti sa ii iei locul lui gaara? te rog, te rog; ji sa scrii in locul lui? sau adnima. va rog!
ON: P-maine la 12 va ve-ti intalni la arena din centrul orasului!
S- uh... nu pot sa cred! nu cred ca pot sa-l inving!
A- tr sa-l invingi! nu ai alta alternativa, in plus ar cam tr sa mergem sa ne antrenam!
S-poi imi e frica!
A-haide! nu ai alternativa!
Sus In jos
Uchiha-Gurl
Genin
Genin
Uchiha-Gurl


Numarul mesajelor : 162
Varsta : 30
Localisation : ~Naruto.Manga-Anime~
Data de inscriere : 24/05/2007

Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 1:48 am

Sigur:P deki sunt Gaara Laughing
In timpul pauzei dintre lupte, Sakura era agitata si mai nervoasa ca de obicei. Ada o vazu si se indrepta spre ea.
A-Sakura...Poti sa renunti daca vrei...Nu ne vom supara...Adika...Faci cum vrei...Cum crezi ca e mai bine...Nu esti nevoita sa lupti..
S-Ada, mersi ca vrei sa ma ajuti..Dar nu o sa fac asta...Am sajuns aici ca sa renunt? Am trecut prin atatea ca sa ma opresc aici? Dupa atatea antrenamente si atatea lovituri pecare leam incasat acolo,sa renunt?
Gaara care ascultase toata discutia, se apropie de ele.
G-Ma bucur sa aud asta...Am crezut ca nu esti kar asa curajoasa si ca vei fugi de aceasta lupta...
Sakura se ridica increzatoare. Numai era agitata nici nervoasa, era ca de obicei - Sakura!.
S-Gaara, presimt ca va fii o lupta pe cinste!
Sus In jos
http://www.maddy-sweet-girl.piczo.com
Continut sponsorizat





Taverna Empty
MesajSubiect: Re: Taverna   Taverna Icon_minitime

Sus In jos
 
Taverna
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Altele-
Mergi direct la: