Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 jurnal...

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

jurnal... Empty
MesajSubiect: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeLun Ian 21, 2008 11:37 am

ok, sa zicem ca idea asta mia venit de cand am vazut pe alte forumuri acest subiect... ma gandeam sa avem si noi un jurnal Very Happy ei bine nu trebuie povestite parti kre nu aveti tupeul sa le puneti, pt k e un forum public.... sa zicem povestea zilei de azi. Sper k va avea succes.. Very Happy

I'm first!

Draga jurnal,

Ora: 20:33

Azi a fost cea mai stupida zi din viata, pe langa alte zile desigur...
A inceput cu ora 8:30 <- mam trezit atunci ji observ k sunt prea franta asa k mai dorm o ora. dupa imbracate k sa fugi la medi... acolo 2 ore irosite k nu am inteles nimic....aproape nimic. Apoi prima ora biologie, invata mataluta lectia in 10 minute. Bine k na-m fost ascultata eu ( ce noroc chior tot va trebui sa ma asculte pana la urma.. T.T) apoi geografie... no problem... 2 note sunt in rai!next, a fost mate.... fara tema facuta, doar copiata de la colegutu meu Very Happy
Apoi sportul... um.. de ce a trebuit sa-mi uit pantaloni? ma rog, mam invoit eu ji inca 2 fete. dupa inc-o ora irosita din viata vine Ed. plastica ( noi o cunoastem ca "Desen"). Profa n-a venit asa ca ia tinut locul un tip... (yeah, sure...) in ora mi-am facut tema la mate.
Urmeaza cea mai urata ora...LB. ROAMANA... ( pur si simplu roamana). unde in mod stupid am descoperit k nu trebuiau aduse lucrarile ( mersi lu dumnezeu). lectie predata nimic mai mult Very Happy.
Finally FREEeee!!!! ajung acasa, dus, mananc ji apoi teme. In acest moment stau ji postez...

Sper sa mearga cu jurnalul Very Happy Razz
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 6:36 am

AZI 22 AUGUST 2009 ORA 10:25 MA SCOL (DE OBICEI MA SCOL TARZIU PE LA 10 JUMATE SAU CHIAR 11 ) MA UIT PUTIN LA TV SA VAD CE DESEN ESTE CA DUPA ACEEA SSA INCEAPA STAR WARS THE CLONE WARS DAR MIAM ADUS AMINTE CA AZI E SAMBATA IAR IN WEEKEND DA UN SINGUR SERIAL INCEPAND DE LA ORA 9 PANA LA ORA 2 SAU 1 (DA NU CONT) DUPA ACEA PE LA 11 MA DUC SA MA SPAL PE FATA PE LA 11:30 MAMA SI FRATELE MEU SE DUC IN ORAS EU MA JOC PE CALC SI MA JOC METIN2 PE LA 12SAU 13 MAMA VINE ACASA NE IA UN IEPURAS(DAR NU CRED CA TRERBUIE SA INTRU IN AMANUNTE)STAU PE AFARA CU FRATELE MEU SI STAM LA UN PRIETEN DE AL LUI CARE LUNA VIITOARE FACE 4 ANI (FRATEMIU ARE 3 ANI)PE LA 1:30 INTRU IN CASA SI MA UIT PE GOOGLE LA 2 SI PANA LA 15:35 CHIA R SI MAI MULT MA UIT PE ACEST FORUM CARE MI SE PARE ATA DE SUPER INCAT IMI VN SA CAD DIN PICOARE PE LA 8 SAU 9 VREAU SA IES PE AFARA PE LA PRIETENI PE LA 12 SAU 1 NOAPTEA MA CULC SI MA TERZESC A DOUA ZI PE LA 10 PAOTE SI MAI MULT/PUTIN
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeDum Noi 08, 2009 2:26 am

azi 8 noiembrie ma trezesc la 9 si imi este nasul infundat uras asta (da asa este o geana la cei din scorpion)deschid teveul si o aud pe mama cum ii zice la multi ani lu fratemiu(il cheama si gabriel)apoi ma duc si eu la el sai zic la multi ani apoi mama aprinde calc pe la 10 vb cu o fata pe mess apoi intru pe hi5 la niste joculete apoi la vreo 10 :30 imi aduc aminte sa intru pe forum meu favorit apoi scriu ma uit pe aici si ast ... pana ma ipe seara acum ora 11 :30 inchei transmisia
Sus In jos
UchihaMadara
Genin
Genin
UchihaMadara


Numarul mesajelor : 105
Varsta : 28
Localisation : Bistrita
Data de inscriere : 13/12/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: mda   jurnal... Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 4:37 am

Faine povesti ))
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 7:57 am

Mda jurnal ha?
Pai azi m-am trezit la 12:00 am stat la pc,mi-a cumparat tata o plasa de dulciuri(sa nu credeti c-as rasfatata sau ceva in genul,dar l-am rugat sa-mi cumpere cum suntem in vacanta mi-e lene sa ma duc la magazin,asa am provizi),asa sa revenim acum bantui forumurile,ma plictisesc...etc.....
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 2:40 am

a da draga elevu nus povesti ci ce ni sa intampalt!
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 4:41 am

poi aici trebuie sa sciem ce ni sa intamplat nuh?
poi si eu ce am facut
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 4:41 am

da stiu insa florin radea de noi si iam zis cei cu topicul
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 9:51 am

aaaa ok:)
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
Continut sponsorizat





jurnal... Empty
MesajSubiect: Re: jurnal...   jurnal... Icon_minitime

Sus In jos
 
jurnal...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Alte idei-
Mergi direct la: