Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hello :)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lemonade :)
Academia Ninja
Academia Ninja
Lemonade :)


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Localisation : Jupiter :)
Data de inscriere : 24/11/2011

Hello :)  Empty
MesajSubiect: Hello :)    Hello :)  Icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 1:11 am

✰ Hello.First of all : eu sunt Georgi,dar prietenii imi spun LiS,Lime,Lemo,Gi etc. ✰
✰ Am aflat de acest forum dintr-un simplu Google it si pot spune ca deja imi place mult.✰


❃ Si acum..cate ceva despre mine ❃

❤Ce imi place❤

❤ Anime-urile. Preferatele mele sunt Naruto si Vampire Knight. ❤
❤ Muzica. Cel mai des ascult muzica Rock,J-rock si J-pop, dar nici restul genurilor muzicale nu sunt mai prejos-exceptie facand manelele.❤
❤ Fan-ficurile. Am si inceput sa scriu cateva. Partea grea e ca ideile se amesteca, deoarece creierul meu nu e asa ordonat ca un calculator, si cateodata nu am timp sa le pun pe toate pe hartie.❤
❤ Town&Chat. Aici ma refer la iesirile in oras cu prietenii si la barfa online ^.^ .❤
❤ Dulciurile. Jeleuri,ciocolata,caramele,prajituri etc. Dar cu masura ca sa nu se depuna xD.❤


✁Ce nu imi place✁

✁ Persoanele false, care aduc informatii ireale despre ele si care nu sunt sincere. ✁
✁ Sa nu mi se raspunda la intrebari.Nu suport.Dar nu va faceti griji,ca online nu va pot lua la 11 m.✁
✁ Sa ma contrazica cineva atunci cand stiu ca am dreptate .✁
✁ Nu imi place ficatul si pestele :]]. ✁
✁ Ca nu stiu sa imi instalez jocurile downloadate de pe filelist Sad: .✁


◊ Ok.. pai cam atat. Sper sa imi fac multi prieteni. Va pup.◊


Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Hello :)  Empty
MesajSubiect: Re: Hello :)    Hello :)  Icon_minitimeSam Ian 07, 2012 2:30 am

Super tare descrierea:)))...Sa inteleg,esti fata sau baiat:-? Ca tot nu m-am prins:)))
2 Cum adica sa nu ti se raspunda la intrebari:-? Pai..deastea sau inventat intrebarile!Smile)-oricum tu sti:)
3) Bien venu dans notre famille de cet site:)(Bine ai venit in familia acestui site)
Sedere placuta si ma bucur ca ti-ai bagat YM!Smile)(the most important thing:)) )
Sus In jos
 
Hello :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Welcome-
Mergi direct la: