Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sugestii in legatura cu sectiunile

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Shikamaru
Academia Ninja
Academia Ninja
Shikamaru


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 26/02/2011

Sugestii in legatura cu sectiunile Empty
MesajSubiect: Sugestii in legatura cu sectiunile   Sugestii in legatura cu sectiunile Icon_minitimeSam Feb 26, 2011 7:28 am

Sectiunile sunt cam putine,chiar daca este forum dedicat anime-ului naruto tot ar trebuii sectiunile : photo shop,Spam,Creari pentru forum etc... nu ar fi rau nici un radio poate uni nu sunt de acord cu sugestia mea dar..fie
Sus In jos
Lemonade :)
Academia Ninja
Academia Ninja
Lemonade :)


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Localisation : Jupiter :)
Data de inscriere : 24/11/2011

Sugestii in legatura cu sectiunile Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii in legatura cu sectiunile   Sugestii in legatura cu sectiunile Icon_minitimeJoi Noi 24, 2011 1:49 am

Hmm.. Imi place forumul..dar e adevarat. foarte putine sectiuni. Ar trebui o luunga sectiune doar pentru fan art.. O sectiune pentru discutii libere, in care sa intre jocurile, pozele userilor, povesti amuzante din viata fiecaruia etc. O sectiune doar pentru cei noi veniti, unde bineinteles intra si regulamentul si cateva anunturi[cine isi schimba nick-ul etc.] In fine, nu vreau sa comentez, ati facut treaba buna, dar ca sa ajungem sus sus trebuie muulta munca Smile:

Sper ca nu v-am deranjat cu parerea mea xD.
Sus In jos
 
Sugestii in legatura cu sectiunile
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Alte idei-
Mergi direct la: