Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Obsedata la orizontttt :)

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Kakashi is mine
Academia Ninja
Academia Ninja
Kakashi is mine


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 30
Localisation : In spatele tau!
Data de inscriere : 12/02/2010

Obsedata la orizontttt :) Empty
MesajSubiect: Obsedata la orizontttt :)   Obsedata la orizontttt :) Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 9:59 am

Asa...eo's ALex sau Coco, spuneti-mi cum vreti. Am 15 ani si sunt fana a anime-ului Naruto. Personajul meu preferat este Kakashi, sunt super-mega-ultra obsedata de el Twisted Evil este super, oare pot sa ma casatoresc cu el?
Eu's cam nebuna, aberez muuult, peste tot vorbesc de Kakashi...Kakashi in sus, Kakashi in jos, Kakashi la stanga, Kakashi la dreapta, Kakashi coleg de banca, Kakashi la cina...peste tot:))
lol! Imi plac si alte anime-uri cum ar fi: Soul Eater, Bleach, Blood+, Gravitation. Special A si altele.
Nu uitati: Kakashi este al meu!!!!
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Obsedata la orizontttt :) Empty
MesajSubiect: Re: Obsedata la orizontttt :)   Obsedata la orizontttt :) Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 11:32 am

buna noau colega/coleg eu is ionut si eu fac cam la fel toata ziua naruto in sus si in jos si pe alti cica mai inebunti cu asta:)) sper sa ma iintri pe forum ms mult Very Happy
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

Obsedata la orizontttt :) Empty
MesajSubiect: Re: Obsedata la orizontttt :)   Obsedata la orizontttt :) Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 9:49 am

Hey welcome here.
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
Continut sponsorizat





Obsedata la orizontttt :) Empty
MesajSubiect: Re: Obsedata la orizontttt :)   Obsedata la orizontttt :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Obsedata la orizontttt :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Welcome-
Mergi direct la: