Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Curatarea forumului

In jos 
2 participan?i

Vrei ca forumul sa capete o alta infatisare ?
Da
Curatarea forumului Vote_lcap0%Curatarea forumului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu
Curatarea forumului Vote_lcap0%Curatarea forumului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ma mai gandesc
Curatarea forumului Vote_lcap100%Curatarea forumului Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Total voturi : 1
 

AutorMesaj
Konan
Academia Ninja
Academia Ninja
Konan


Numarul mesajelor : 24
Localisation : Akatsuki
Data de inscriere : 22/12/2009

Curatarea forumului Empty
MesajSubiect: Curatarea forumului   Curatarea forumului Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 1:50 am

Uhm..cum eu am o problema cu grafica si nu suport forumurile "nearanjate" ei bine , am si observat ca admina care a acut forumul , presupun ca e Ada nu a mai intrat de un an -___- .Insa unii din membrii forumului sunt chiar activi. POi ce as avea de reprosat:
1.Ar trebui cei care ii stiti id'ul adminei sa o contactati si sa vorbiti cu ea .
2.CHiar nu exista nici un moderator pe forum ? Sa stiti ca este nevoie si de asa ceva Wink
3.Am vazut o gramada de useri dar sincera sa fiu cred ca mai putin de 10 dintre ei sunt activi .
4.Forumul arata...nu stiu cum sa spun dar grafica nu prea ma incanta.
5.Iar subiectele sunt puse 'alandala' ...
6.Chiar va rog daca cineva o poate contacta pe admina macar sa faca un moderator sau sa lase pe cineva sa ii modifice forumul pentru ca uneori unii useri au probleme cu asta si de aceea nu isi fac cont.
7.Am observat ca regelulile nu prea sunt respectate , mai ales cea cu spamul .
8. NU spun ca nu imi place ,ideea forumului este super si asta ma incanta , sper sa nu se supere nimeni pentru ce am zis >_<
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Curatarea forumului Empty
MesajSubiect: Re: Curatarea forumului   Curatarea forumului Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 2:37 am

sincer ideile tale sunt bune sincer as merita sa fiu moderator:D sau in fn altcv si nu cred ca o sa superi pe nimeni sper
Sus In jos
 
Curatarea forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MAGAZINUL FORUMULUI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Alte idei-
Mergi direct la: