Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?

In jos 
+3
Uchiha Yume
ionutz003
Miruko-chean
7 participan?i

credeti ca testul a semanat destul cu caracterul personajelor din serial?
DA
Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Vote_lcap70%Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Vote_rcap
 70% [ 7 ]
NU
Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Vote_lcap10%Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Vote_rcap
 10% [ 1 ]
cred si totusi nu cred
Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Vote_lcap20%Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Total voturi : 10
 

AutorMesaj
Miruko-chean
Academia Ninja
Academia Ninja
Miruko-chean


Numarul mesajelor : 28
Localisation : Satul ascuns intre stele
Data de inscriere : 16/01/2009

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 3:13 pm

1.il vezi pe baiatul care iti place:
a)il saluti si flirtezi
b)il saluti si cand se uita la tine rosesti toata
c)il saluti si ii faci ochi dulci din cand in cand oftand pe un ton de indragostita

2.esti:
a)isteata,frumoasa,puternica
b)timida,draguta,puternica
c)frumoasa,puternica,gratioasa

3.cand esti fericita si vrei sa le faci in ciuda celorlalti arati:
a) Razz
b) Smile
c) Very Happy Twisted Evil

4.daca baiatul pe care il placi te invita la o plimbare:
a)sari in sus si tipi de bucurie
b)accepti facandu-te mai rosie ca lava si privindu-l rusinata,inragostita si mirata
c)accepti fara sa arati ca te bucuri excesiv,te candesti cum va reactiona rivala ta,care si ea il placea si te agati de bratul lui

5.iti plac baietii:
a) Cool Twisted Evil
b) clown Very Happy
c) Cool Twisted Evil

6.daca ai incepe o relatie cu baiatul pe il placi:
a)ai spune doar rivalei tale ca sa nu se alieze celelalte fete si sa te "omoare"
b)taci malc si nu dai nici un semn
c)spui tuturor si fete si baieti,chiar si stiind ca dezastrul te paste la orice pas dupa ce respectivul va afla

7.daca s-ar intampla asta (sa afli ca baiatul pe care il place te iubeste) in sufet ai arata:
a) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers cheers What a Face NU POT SA CRED UNA CA ASTA! MA SIMT CA queen queen queen queen queen TUTUROR Very Happy Razz Razz
b) Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed I love you Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you Exclamation Exclamation ce sa faaac......!sunt fericita dar nu stiu ce sa zic! pale
c)DAAAAAAAAAA..........NU POT SA CRED!..........(numele rivalei) VA FI ASA DE GELOASA PE MIN!!!ABIA ASTEPT! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you I love you I love you cheers cheers cheers


Majoritatea a):SAKURA
O fata hotarata sa castigelupta cu rivala sa si sa incerce pe cat o tin puterile sa ii castige inima baiatului de care e indragostita.Vrea sa fie mai buna si mai pe placul lui pentru al impresiona!dar asta nu o sa se intample!SUNTETI PREA DIFERITI!

Majoritatea b):HINATA
Timida si draguta!DA!asta esti tu!esti prea timida si speriata sa-ti arati sentimentele si de aceea totdeauna rosesti cand el vorbeste sau se uita la tine!incerci sa-l ajuti cat poti mai mult si uneori ii mai dai semne ca il placi dar el nu intelege!poate ca nu-ti dai seama dar el este un fel de clown .poate ca nu sti,poate ca nu o ararata dar el are o poveste trista in spata.DAR AM SCRIS POATE!!! Exclamation

Majoritatea c):INO
Esti ambitiasa,frumoasa si puternica.vrei ca o persoan anume sa te remarce dar ea nu o face.daca vrei sa-i atragi atentia nu este bine deoarece se poate intampla sa pierzi controlul si sa spui ceva care sa te faca sa-ti pierzi prietenii sau cand te trezest din "transa" sa te jeneze la culme.iar baiatul acela tot nu te va remarca.te va trata cu aceeasi indiferenta ca de-obicei!!!

SPER CA V-AU PLACUT TESTELE MELE!!!! Cool Cool Cool Cool


Ultima editare efectuata de catre Miruko-chean in Sam Ian 17, 2009 3:14 pm, editata de 1 ori (Motiv : CREDETI CA SUNT BUNA LA TESTE?)
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeDum Aug 23, 2009 11:46 am

mia iesit hinata ce bun is eu
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 11:51 am

Temari:)
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 1:03 am

iti palce temari ? sau a iesit intamplator?
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 11:06 am

Pai imi si place si cred ca personalitatile noastre se aseamna sunt ca si ea:)
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
Hinata-chan
Academia Ninja
Academia Ninja
Hinata-chan


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 31
Localisation : Konoha
Data de inscriere : 06/03/2010

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 10:52 am

mia iesti hinata si mie...nam ce face asa is si eu:P Embarassed
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 10:55 am

te rog mult scriemi cv:d ca vreau sa iau legatura cu tn evident ca noua membra
Sus In jos
SaKuRa_GiRl
Academia Ninja
Academia Ninja
SaKuRa_GiRl


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 28
Data de inscriere : 24/04/2011

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeDum Apr 24, 2011 12:09 pm

Woow Surprised mi-a iesit sakura! Very Happy
C taree Very Happy cheers
Sus In jos
Ghrhsnsb
Academia Ninja
Academia Ninja
Ghrhsnsb


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 17/08/2011

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 12:20 am

hinata Very Happy
Sus In jos
Hina...ta
Academia Ninja
Academia Ninja
Hina...ta


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 26
Localisation : In Lume
Data de inscriere : 14/09/2013

Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitimeSam Sept 14, 2013 9:50 am

Hinata ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Empty
MesajSubiect: Re: Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?   Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu care fata din Naruto semeni cel mai mult?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cu ce fata din Naruto semeni cel mai mult?
» cu care profesor din naruto semeni?
» Jutsuri Naruto si Naruto Shippuden
» Poze Naruto si Naruto Shippuden
» naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Teste naruto-
Mergi direct la: