Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Neatza lume:D

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
ALeX
Academia Ninja
Academia Ninja



Numarul mesajelor : 7
Varsta : 32
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 17/01/2009

Neatza lume:D Empty
MesajSubiect: Neatza lume:D   Neatza lume:D Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 2:33 pm

Salutare, numele meu este Alex si sunt un fan infocat "Naruto", am vazut destule anime-uri dar pot spune ca preferatele mele sunt "Naruto" si clasicul "Dragon Ball/Z/GT". Hmmm ce pot sa mai zic Very Happy ...sunt din Bucuresti am 17 ani aproape 18 Wink iar hobby-urile mele sunt muzica, anime-urile, sportul (in special fotbalul), mai imi place sa ma distrez cu prietenii si bineinteles sa stau la PC Very Happy . Urasc mincinosii, figurantii, cei care se lauda tot timpul, bineinteles urasc manelele, tiganii, cocalarii, si nici acei emo kidd Very Happy nu prea ii am la suflet. Ascult in general house dar si putin hip-hop. Si cam atat daca vreti stiti mai multe despre mine gasiti id-ul meu la profil, sper sa-mi fac multi prieteni si sa purtam cu totii discutii frumoase si civilizate Smile despre acest minunat anime. Ne mai auzim pe forum:)
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

Neatza lume:D Empty
MesajSubiect: Re: Neatza lume:D   Neatza lume:D Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 6:47 am

am si eu o interbare la 18 ani sau poftim 17 te mai uiti la naruto wow wow affraid
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

Neatza lume:D Empty
MesajSubiect: Re: Neatza lume:D   Neatza lume:D Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 7:08 am

emo kids is my fav=]]
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
Continut sponsorizat





Neatza lume:D Empty
MesajSubiect: Re: Neatza lume:D   Neatza lume:D Icon_minitime

Sus In jos
 
Neatza lume:D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Welcome-
Mergi direct la: