Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?

In jos 
4 participan?i

CE ZODIE CREDETI CA E ITACHI?
1.berbec
ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_lcap0%ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.leu
ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_lcap25%ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_rcap
 25% [ 5 ]
3.gemeni
ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_lcap30%ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_rcap
 30% [ 6 ]
4.balanta
ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_lcap25%ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_rcap
 25% [ 5 ]
5.fecioara
ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_lcap5%ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
6.varsator
ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_lcap15%ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Vote_rcap
 15% [ 3 ]
Total voturi : 20
 

AutorMesaj
uchiha_tears
Academia Ninja
Academia Ninja
uchiha_tears


Numarul mesajelor : 45
Localisation : lost in his dark tears
Data de inscriere : 29/10/2008

ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Empty
MesajSubiect: ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?   ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 1:29 pm

ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?


1.ce culori iti plac?

a)albastru,rosu,alb
b)roz,albastru,portocaliu
c)negru,rosu,gri

2.care e tehnica ta favorita?

a)chidori
b)tehnica de clonare
c)tsukuyomy

3.caree personajul tau favorit?

a)sasuke
b)sakura
c)itachi

4. descrie-te in 2 cuvinte...

a)razbunator,furios
b)frumoasa,puternica
c)calm,puternic

5.care e materia ta preferata?

a)matematica...efort mintal
b)desenul...e cel mai usor
c)matematica si sportul


majoritate a:


tu semeni cu sasuke iar tehnica perfecta pentru tine ar fi chidori.esti razbunator,puternic si calm .nu-ti place sa iesi in evidenta si vrei doar sa-ti atigi scopul.


majoritate b:


tu semeni cu sakura iar tehnica potrivita pentru tine ar fi tehnica de clonare.esti putrernica dar nu esti genul de persoana care nu ar da100%ca sa isi atinga scopul.amani munca chiar daca stii sa esti in stare de mai multe.

majoritate c:


tu semeni cu itachi ia tehnica potrivita pentru tine este tsukuyomy.esti puternic si calm .faci lucruri care nu le intelegi si savurezi razbunarea rece .nu stii inca scopul tau dar esti sigur ca-l vei afla.

pentru cine stie....CUM SE PUN IMAGINILE LA TEXTE SI LA SEMNATURI CA LA MINE NU MERGE GHIDUL BBCodeului scratch [/img][img][/img][img][/img][url][/url][url][strike][/strike][strike]
Sus In jos
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Empty
MesajSubiect: Re: ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?   ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 2:58 am

la toate testele de aici mia picat itachi si tzukuiomy(a da si ce zodie este el ?)
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Empty
MesajSubiect: Re: ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?   ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Icon_minitimeDum Dec 13, 2009 11:34 am

yah,sasuke:)
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Empty
MesajSubiect: Re: ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?   ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 1:19 am

scz yume eu sunt itachi si tsukuyomy al meu e mai bun decat chidori al tau dar bv
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Empty
MesajSubiect: Re: ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?   ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Icon_minitimeLun Dec 14, 2009 11:04 am

Deci intr-un fel esti fratele meu mai mare=]]
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
malina chan
Academia Ninja
Academia Ninja
malina chan


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 27
Data de inscriere : 15/04/2010

ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Empty
MesajSubiect: Re: ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?   ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:34 pm

Seman cu Itachi( I love you I love you I love you I love you I love you ).Zodia este gemeni.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Empty
MesajSubiect: Re: ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?   ce tehnica si ce personaj ti se potriveste? Icon_minitime

Sus In jos
 
ce tehnica si ce personaj ti se potriveste?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sakura(Personaj)
» Ce personaj din Naruto esti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Teste naruto-
Mergi direct la: