Naruto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Naruto

 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 I'm glad i'm here

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Diamanaka Uchiha
Academia Ninja
Academia Ninja
Diamanaka Uchiha


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 29
Localisation : Konoha
Data de inscriere : 07/02/2008

I'm glad i'm here Empty
MesajSubiect: I'm glad i'm here   I'm glad i'm here Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 5:49 am

Buna tuturor, ma bacur atat de mult k m-am inregistrat pe site, imi place la nebunie! In ador....ok, acum sa spun cateva despre mine:
Buna tuturor! sunt diana vanessa si hai sa va zic ceva despre mine, sunt in clasa a VI-a , am o personalitate puternica si sunt ambitioasa dar sunt si foarte timida! cam superficiala ......si aeriana dar totul e ok. sa va fac o descriere fizica, am exact cuafura lui Kurenai daor ca sunt satena-castaniu, cu ochii caprui. aucm sa va zic hobby-urile mele: patinajul,foatografiatul, inotul, handbalul roller-ul lectura si nuin ultimul rand istoria, sunt pasionata de istoria antica!
Cam atat despre mine......
Sus In jos
http://www.naruto.manga-anime.ro
Sakura
Genin
Genin
Sakura


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 29
Localisation : ~Satul ascuns intre Frunze~
Data de inscriere : 23/05/2007

I'm glad i'm here Empty
MesajSubiect: Re: I'm glad i'm here   I'm glad i'm here Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 1:33 pm

buna ^.^
ma bucur ca te-ai inscris pe site. bine ai venit! sper sa postezi ji sa fii activa, sa-ti faci prieteni. ji ma bucur k s-a mai inscris cineva care este mai "aerian" ^.^
Sus In jos
Diamanaka Uchiha
Academia Ninja
Academia Ninja
Diamanaka Uchiha


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 29
Localisation : Konoha
Data de inscriere : 07/02/2008

I'm glad i'm here Empty
MesajSubiect: Re: I'm glad i'm here   I'm glad i'm here Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 10:26 pm

NUmai tu mi-ai raspuns, oricum multumesc de intampinare, eu.....nu am mai fost pe forum de foarte mult timp, dar acum mi-am amintit k e super tare si trebuie neaparat sa mai intru....
Sus In jos
http://www.naruto.manga-anime.ro
ionutz003
Kage
Kage
ionutz003


Numarul mesajelor : 564
Varsta : 27
Localisation : rm sarat
Data de inscriere : 13/08/2009

I'm glad i'm here Empty
MesajSubiect: Re: I'm glad i'm here   I'm glad i'm here Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 6:57 am

pai da terbuie sa intrati din nou ca nu sti ce pierdeti
Sus In jos
Uchiha Yume
Jonin
Jonin
Uchiha Yume


Numarul mesajelor : 366
Varsta : 28
Localisation : konoha
Data de inscriere : 23/11/2009

I'm glad i'm here Empty
MesajSubiect: Re: I'm glad i'm here   I'm glad i'm here Icon_minitimeMar Dec 15, 2009 7:02 am

si mie imi place sa fotografiez
Sus In jos
http://bebelushapapushik.hi5.com
Continut sponsorizat





I'm glad i'm here Empty
MesajSubiect: Re: I'm glad i'm here   I'm glad i'm here Icon_minitime

Sus In jos
 
I'm glad i'm here
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto :: Useri :: Welcome-
Mergi direct la: